Zadzwoń do nas: +48 535 650 610

Pisanie wniosków UE

Pisanie wniosków UE nie jest proste, ale my wiemy jak napisać poprawny wniosek o dofinansowanie, a także odpowiedni biznes plan na działalność rozwojową, by móc uniknąć błędów i zoptymalizować szansę powodzenia.

Proces ubiegania się o dofinansowanie ze środków UE jest procesem trudnym i może zająć wiele czasu. W momencie ogłoszenia konkursów dla przedsiębiorców w ramach programów unijnych, Przedsiębiorca ma około miesiąca na złożenie wniosku wraz z innymi dokumentami.

Wtedy okazać się może, że jest już mało czasu na sporządzenie wniosku i biznes planu/ studium wykonalności z analizą finansową oraz na zebranie wszystkich wymaganych załączników.

Jedną z naszych zasad jest weryfikowalność

Państwa pomysłów z wieloletnim praktykiem mającym doświadczenie w uzyskiwaniu dotacji unijnych. To oznacza, że nie będziemy opracowywali projektów, które z góry są skazane na niepowodzenie dofinansowania.

Współpracujemy z osobami,

które  posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę w pozyskaniu dotacji. W połączeniu z nowymi możliwościami, Państwa firmy lub organizacje mają możliwość uzyskania dotacji unijnych dla firm na wybrane przedsięwzięcia.

Pisanie wniosków UE

Powrót do Strony Głównej